Wskazania do reoperacji guza na czole

Witam. Mam 19 lat. 4 lata temu miałam zabieg dotyczący wycięcia guza na czole. Gdy byłam mała często stukałam się w to miejsce i w końcu po każdym następnym uderzeniu w to właśnie miejsce napływała krew. Po półtora roku od zabiegu krew napłynęła znów. Po jakimś czasie zeszło. Dziś jest drugi raz kiedy ta krew zebrała się znów się w tym miejscu zebrała jednak widać go znacznie mnie. Guz jest na samym środku czoła. Moje pytanie brzmi: Czy będzie konieczne wycinanie tego drugi raz?

Witam. Wszystko zależy od tego jakie utkanie było w tym wyciętym guzie, jak również od obecnej wielkości i wyglądu zmiany. Proponował bym zainteresować chirurga plastycznego z uwagi na lokalizację.