Płynna konsystencja wypływająca z guza na czole

Guz na czole!!! Guz od małego powiększał się aż do ok 3cm wielkości w postaci po bokach płynnej a na środku lekko twardy. Po 2 dniach guz zaczął się pomniejszać i jakby cała jego plynna konstytencja zaczeła schodzić na brwi i oczy. Pomiędzy oczami miałem spuchniete , wyglądałem prawie jak po walce bokserskiej. Po 2 dniach opuchlizna zeszła i został guz na czole wielkości 1cm. http://pl.tinypic.com/m/iqx4xd/2

Lek. Anna Aseńko Chirurgia

Witam,

prawdopodobnie ma Pan kaszaka, który uległ zakażeniu. Polecam wizytę u chirurga, który zadecyduje, czy zmiana kwalifikuje się do nacięcia teraz czy tez dopiero za jakiś czas. Być może będzie konieczna antybiotykoterapia ze względu na lokalizację.

Pozdrawiam,

Anna Aseńko