Wskazania do stosowania leku Jovesto przy alergii

Witam jestem Ania mam 21 lat mój problem dotyczy alergii dokładnie miesiąc temu moja pani laryngolog stwierdziła u mnie objawy alergii. Dostałam do psikania do nosa spray Pronasal pani doktor mi chciała dać tabletki jovesto ale ja odmówiłam ich przyjmowania.Bo ponieważ rok temu brałam je jak miałam chore zatoki i póżniej bardzo dużo przytyłam po nich.Teraz po pronasalu prawie w ogóle mi nie przechodzi.Czy powinnam iść do pani doktor jednak po receptę na te tabletki jovesto ?

Lek. Tomasz Budlewski

ten lek nie powoduje wzrostu masy ciała. Zatem radze udać sie do lekarza, ewentualnie proszę poprosić o jakiś inny lek, to niejedyny który stosuje sie na tego typu objawy.