Wskazania do usunięcia naczyniaka

witam lekarz ogladał znamie mówił ze to naczyniak ale jest brazowo czerwone,wczesniej był czerwony.trzeba wyciac.czy jesli wytne to bede zdrowa?jesli to naczyniak to moze byc grozny? mam znamie które lekarz okreslił jako naczyniak ale atypowy bo jest czerwono brazowy i ma krawedzie nierówne.czytałam ze naczyniaki sa bezpieczne to czemu mój jest atypowy.musze go wyciac.czy cos mi grozi?i czemu jest atypowy skoro to naczyniak a one podobno sa łagodne.podobno nic narazie sie nie dzieje z tym.czy jesli wytne bede zdrowa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa, i kierować się jego zaleceniami. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.