Wskazania do zabiegu cieśni nadgarstka

Witam ,mam zabieg na cieśń nadgarstka ręki lewej,silne bóle nocne,leczenie nie przyniosło żadnej poprawy,oczekuje na zabieg chirurgiczny,,,zaczynam mieć wątpliwości wszyscy piszą o braku poprawy to po co nas kierują na operacje czy naprawdę jest aż tak wiele powikłań,mam małe dzieci i bardzo chciałabym wrócić do pracy pracuje fizycznie wyrabiam sery bez tej pracy nie utrzymam rodziny .to operować czy nie???

Witam.
Leczenie zabiegowe jest tak naprawdę jedynym skutecznym.
Celem jest odbarczenie uciśniętego i niedokrwionego nerwu pośrodkowego w kanale nadgarstka, gdzie jest bardzo ciasno.
Z moich doświadczeń wynika, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny.