Współżycie po silnym zapaleniu pęcherza

Witam, Mam 19 lat 2 tyg temu przechodziłam silne zapalenie pęcherza nawet bardzo silne. kilka dni później współżyłam z chłopakiem miesiączkę powinnam dostać 15.03.2015 ale do dziś nie mam w sobote 14 wykonywałam test ciążowy i wynik był negatywny odczuwam bóle podbrzusza i ogólny dyskomfort, czy moje opóźnienie miesiączki może byc spowodowane tym zapaleniem czy jednak jest podejrzenie ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być to i to . Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.