Współżycie z dwoma partnerami a ustalenie ojcostwa

18 grudnia miałam ostatnią miesiączkę tydzień przed współżyłam z partnerem a na początku stycznia z innym mężczyzną okazało się że jestem w ciąży termin mam na 23 września. Który z mężczyzn może być tatą? Jakie jest prawdopodobieństwo, że będzie to mężczyzna z którym współżyłam przed miesiączką?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ojcem dziecka raczej jest pierwszy mężczyzna, z którym współżyła Paniprzed okresem.
Pozdrawiam