Współżyłam z dwoma mężczyznami - który z nich jest ojcem mojego dziecka?

14 stycznia miałam miesiączkę. Moje cykle trwają mniej więcej 25-28 dni. 22 stycznia i 25 stycznia uprawiałam seks ze swoim partnerem (skończył we mnie - staraliśmy się o dziecko). Niestety 27 stycznia stało się tak, że wylądowałam w łóżku ze swoim przyjacielem od lat (nie pochwalam swojego zachowania). Przyjaciel wyszedł ze mnie znacznie wcześniej przed swoim "zakończeniem". Nigdy nie miał żadnych wpadek, jest osobą odpowiedzialną, zna swoje ciało. W pierwszym tygodniu stycznia robiłam test ciążowy - wykazał ciążę z bardzo delikatną kreską. W drugim tygodniu obydwie kreski były już jednakowego, ciemnego koloru. Przeczytałam, że plemniki żyją do 72 godzin. Jestem na 99% pewna, że dziecko, które noszę w sobie, jest dzieckiem mojego partnera, prawda?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niestety na podstawie podanych przez Panią informacji nie jesteśmy w stanie ocenić, który z partnerów jest ojcem Pani dziecka. Biorąc pod uwagę, że w niewielkim odstępie czasu, a ponadto mniej więcej w czasie dni płodnych, współżyła Pani z dwoma różnymi mężczyznami, teoretycznie każdy z nich może być ojcem dziecka. By to zweryfikować, konieczne jest wykonanie specjalistycznych badań potwierdzających/wykluczających ojcostwo. Badania takie wykonuje się już po narodzinach dziecka.