Wstydliwe pytanie

Mam takie 1 wstydliwe pytanie. Otóż mam jedne jądro (przepuklina z dzieciństwa i była potrzebna operacja) i tu dochodzi do mojego pytania. Czy kobietom to przeszkadza, czy to zależy od kobiety? I czy są jakieś operacje co można dać sztuczne jądro?
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Istnieje możliwość przeprowadzenia operacji plastycznej polegającej na wstawieniu implantu jądra. Operacja nie jest jednak refundowana przez NFZ, można ją jednak wykonać prywatnie. Koszt waha się w granicach 2,5-4,5 tysiąca.

Jednak niezależnie od możliwości medycyny, warto się zastanowić nad potrzebą jej przeprowadzenia. W pierwszej kolejności powinieneś pomyśleć o sobie i jak Ty się z tym czujesz. Jeżeli operacja miałaby być przeprowadzona jedynie ze względu na odczucia partnerki, to nie wydaje mi się ona konieczna.
Kobietom zwykle nie przeszkadzają tego typu anomalie. Fakt posiadania jednego jądra nie zmniejsza Twojej płodności, a ten aspekt w dorosłym życiu jest bardzo istotny. Nie ma on także wpływu na doznania partnerki. Myślę, że jeżeli masz lub poznasz kobietę, która będzie Tobą poważnie zainteresowana, nie będzie miała problemów z akceptacją takiego stanu.

Pozdrawiam.