Wszczepienie implantu przepukliny a wynik badania obrazowego

stan pooperacji wszepienia implantu(rozwórka)przepukliny (protruzja)Szerokopasmowe tylnie pierścieni włóknistych krążków L$-L%-S1 powoduje modelację worka oponowego i obustronne modulacja zachyłków bocznych modelacji korzeni nerwowych w ich obrębie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.

Nie ma w tym zapisie żadnego pytania. Blizna pooperacyjna powoduje ucisk na korzenie nerwowe - wynik powinien interpretować neurochirurg w korelacji z objawami i badaniem bezpośrednim pacjenta.