Wszczepienie soczewek korygujących a praca oka

Miałem przeprowadzony zabieg wszczepu soczewek korygujących wewnątrz oka. Pojawiły się zrosty (brak reakcji zrenicy). Ostatnio miałem zabieg usuwania zrostów w oku i po tej czynności zrenica dalej nie wykonuje swojej pracy jak powinna. Od zabiegu minęło dopiero parę dni ale jakoś nie patrzę na to wszystko pozytywnie :( Proszę ekspertów o opinię czy może oko potrzebuje czasu na to, aby zwieracze/mięśnie zaczły pracować czy jednak nie ma na co liczyć?

Aleksander Ropielewski

Po każdym zabiego z powodu zmiany sytuacji anatomicznej konieczny jest pewien okres czasu do adaptacji organizmu, dlatego nie można jednoznacznie powiedzieć, że zabieg zakończył się niepowodzeniem.

Witam.Niestety jeżeli były powikłania po zabiegu wymiany refrakcyjnej soczewki należy jeszcze dać oku szansę i poczekać.Rozumiem że źrenica jest szeroka sztywna. Raczej nie byłabym optymistką. Pozdrawiam