Wszczepienie soczewki jednoogniskowej u 32-letniej osoby

Witam, w kwietniu tego roku miałam wszczpianą soczewke jednoogniskową w oko prawe po operacji nie jestem w stanie nic przeczytać , a mój lekarz nie poinformował mnie ,że tak sie może zdarzyć .Czy jest jakiś sposób aby to naprawić?Dodam,że mam 32 lata i choruję na tocznia układowego a zaćma na obu oczach(rugie jeszcze nie operowane) jest od zażywania sterydów.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie dalsze.