Wybór marki prezerwatyw

witam. jakiej firmy prezerwatywy są najlepsze ? słyszałam, że durexy są nie dobre a to taka popularna firma.. chciałam z chłopakiem rozpocząć współżycie i nie wiemy jakiej firmy kupić. Najlepiej plemnikobójcze.

Ważne, żeby prezerwatywa była sprawdzonej firmy i zakupiona w aptece.
Pacjenci chwalą najbardziej Durex i Unimil.
Tanich marek, chińskich lub nieznanego pochodzenia najlepiej unikać.
Nie powinno sie kupować prezerwatyw z Sieci, nawet znanych firm, bo zdarzaja sie podróbki.
Ważne jest właściwe używanie prezerwatywy.
W Durexach jest dokładana instrukcja.
Pozdrawiam. JW