Kiedy jest najlepszy moment, aby założyć prezerwatywę?

Witam. jestem dziewicą a mój chłopak prawiczkiem boje sie że gdy dojdzie do pierwszego razu jego zapewne wczesny wytrysk (w prezerwatywie) kiedy będzie we mnie może spowodować ciążę.. kiedy jest najlepszy moment aby założyć prezerwatwe ?

Dzień dobry!

Prezerwatywę należy założyć na członek w pełnym wzwodzie, przed jego wprowadzeniem do pochwy/ kontaktem z pochwą. Szczegółowa instrukcja znajduje się na ulotce dołączonej do opakowania. Prezerwatywa jest stosunkowo skuteczną metodą antykoncepcji, więc wytrysk wewnątrz pochwy, kiedy prezerwatywa została prawidłowo założona, sprawia, że ryzyko ciąży niemal nie istnieje.

Pozdrawiam!

Z prezerwatywą warto się "oswoić", zanim zdecydujecie się na jej użycie do penetracji.
Zakładanie jej w czasie "bliskich pieszczot" jest tego oswajania elementam.
Prezerwatywa powinna być przygotowana do użycia, wcześniej otwarta i położona blisko z rozpoznaną strona "nałożenia".
Instrukcję obsługi uważnie przeczytać.
Należy używać prezerwatyw dobrych firm i tylko z apteki, a nie z marketów i internetu,
Do otwierania opakowania nie służą zęby, ani nożyczki.
"Początkujący" powinni unikać "specjalnych" prezerwatyw, jak smakowych, pobudzających, opóźniających, w wypustkami, kolorowych, ultracienkich itp.
Niepowodzenia w zastosowaniu osłonek związane są zazwyczaj z błędami w używaniu, a nie leżą w jakości produktu.
Jest to znany fakt, że niektórym pękają raz po raz, a innym nigdy...
Ważne jest sunięcie powietrza z czubka po założeniu prezerwatywy.
Dobrą opcją jest zakładanie osłonki przez partnerkę, niejako w ramach "ars amandii", warunkiem jest jednak uważanie na paznokcie, nieraz długie i dość ostre...!
Praktykowane przez niektórych używanie podwójnych prezerwatyw nie jest polecane, gdyż zwiększa szanse uszkodzenia.
Warto z prezerwatywą się zaprzyjaźnić i pozbyć się do niej uprzedzeń.
Odwdzięczy się ona także brakiem kłopotliwych infekcji, które nieraz zatruwaja harmonijne wpółżycie intymne.
Pozdrawiam. JW, Poznań.