Lęk przed pęknięciem prezerwatywy

gdy się kocham z żoną stosunek jest miły ale czar pryska w trakcie z obawy że prezerwatywa może peknąc czy coś w tym stylu nagle w mojej głowie pojawiają się myśli czy kochac się do końca łącznie z wytryskiem bendący jeszcze w środku czy się wycofoc jeszcze przed wytryskiem nasienia jeżeli się wycofam nie zaspakajam swojej zony do końca i siebie a i tak nie jestem pewien czy coś nie przedostało sie do niej takie moje pozostałości po porodzie mojej żony czy durex pękają czesto

Dzień dobry!

Prezerwatywa kupiona w sprawdzonym miejscu, odpowiednio przechowywana i używana zgodnie z instrukcją jest skutecznym zabezpieczeniem przed ciążą. Zawsze można jednak rozważyć również inne metody - tabletki czy plastry hormonalne lub wsparcie prezerwatywy szacowaniem dni płodnych czy maścią/ globulką plemnikobójczą.

Pozdrawiam!

Durexy pękają; jednym nigdy, innym nawet raz po raz...
Uważam, że winna jest zwykle technika mężczyzny, a nie jakość osłonek.
Warto kupować durexy w aptece, a nie z samoobsługowych stoisk w marketach.
Problem nie jest prosty i być może warto omówić/przeanalizować różne warianty zachowań z lekarzem ginekologiem, najlepiej z ginekologiem-seksuologiem. W tym drugim przypadku będzie zapewne potrzbna podróż do innego miasta.
Pozdrawiam. JW, Poznań.