Ryzyko ciąży a przegryziony kondom

Czy jest możliwość, żeby przez dziurkę zrobioną żębami (przegryzioną) wydostała się wydzielina do pochwy, jesli kondom nie pękł? Dodam, ze do wytrysku doszło gdy członek był w pochwie i po wytrysku też jeszcze jakś czas tam był. Czy ciąża jest możliwa?

Instrukcja prezerwatywy ostrzega o tym...
Opakowanie prezerwatywy należy otwierać przed kontaktem, kiedy dłonie są suche i się nie ślizgają od płynu pochwy...
Zęby i nożyczki należy trzymać daleko od takich opakowań.
Pozdrawiam. JW