Stosowanie prezerwatyw opóźniających wytrysk

Witam, mam kolejne pytanie bardzo dla mnie ważne. Podczas sexu z partnerką stosuje prezerwatyw opóźniających wytrysk (znieczulają żołędzia). Po znieczuleniu, stosunek moge odbywać 15-30 minut, taki czas mi odpowiada. Lecz po założeniu normalnej prezerwatywy, czas stosunku to 3/4 minuty. Co robić, mam 19 lat, miałem kilka partnerek sexualnych. Uzywac nadal prezerwatyw opóźniających, pomoże to mi w jakiś sposób z biegiem czasu czy może tylko zaszkodzić? Jak ćwiczyć, co robić, proszę o pomoc.

Witam, używanie tego rodzaju prezerwatyw nie powinno Panu zaszkodzić, skoro działają u Pana nie ma powodów, by przestać je stosować. Istnieją też oczywiście techniki rozwijania umiejętności kontroli wytrysku ale czas 3- 4 minuty nie wymaga leczenia.Pozdrawiam