Wybór mleka dla 4-miesięcznego dziecka

Mam 4miesieczna córkę. Chce przejść na butelkę. Pytałam pediatrę, jakie mleko powinnam wybrać. Otrzymałam odpowiedz, ze każde będzie dobre. Moje pytanie brzmi czy lepiej kupić mleko HA czy zwykle czy nie ma różnicy jakiej firmy? Proszę o radę

właściwie wszystkie podstawowe mleka nie powinny się specjalnie różnić, jedynie smakiem i dodatkami. Na początek można podac mleko HA np. Bebilon HA a potem jak dobrze będzie toleropwać to zwykły Bebilon. ale najlepsze jest mleko matki, zabezpiecza przed wieloma infekcjami, wpływa korzystnie na rozwój mózgu, jest lepiej trawione.Jeśli tylko można to trzeba karmic piersią, mleko sztuczne to ostateczność.

jeśli dziecko nie ma objawów alergii, nie jest obciążone wywiadem alergicznym moze być zwykłe mleko, firma nie ma znaczenia ważne, żeby dziecko tolerowało mleko i chetnie jadło. Pozdrawiam