Wybór okularów przeciwsłonecznych

Od niedawna noszę okulary progresywne z filtrem, chciałabym kupic okulary przeciwsłoneczne , i tu pytanie - jakie? Dziękuje za odpowiedz:)))

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By komfort widzenia pozostał taki sam, najlepiej byłoby gdyby kupiła Pani barwione soczewki korekcyjne. Proszę udać się do salonu optycznego, gdzie kupowała Pani okulary progresywne - bez wątpienia dobiorą tam Pani także najlepsze okulary przeciwsłoneczne.