Wybór pierwszej antykoncepcji hormonalnej w Krakowie

Witam, mam 21 lat i zastanawiam się nad antykoncepcją hormonalną. Gdzie w Krakowie mogłabym wybrać się na pierwszą w życiu wizytę u ginekologa, który mi we wszystkim doradzi, ale też przeprowadzi podstawowe badania? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że każdy ginekolog prowadzący praktykę, do którego się Pani uda określi najbardziej odpowiednie postępowanie.