Wybór rozmiary soczewek kolorowych

Witam. Mam pytanie dotyczące soczewek kolorowych. Ostatnio po badaniu optyk bez spojrzenia na soczewki jak i mój wymiar oka dał mi rozmiar 8,6 14,02mm lecz zbyt są oddalone od mojej żrenicy i wygląda to sztucznie co mam zrobić lub jaki wymiar kupić aby to przybliżyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do lekarza okulisty lub do optyka. Ciężko bez badania określić wielkość soczewek.