Wybór szpitala do porodu

Witam.Chcialabym rozejrzec sie za szpitalem do porodu. Czy tak poprostu powinnam zadzwonic do szpitala i spytac czy mozna przyjsc i zobaczyc jak to wszystko wyglada? polozna jak bedzie oprowadzac po porodowce to wszystko opowie i wyjasni? powie o znieczuleniu itp? "O CO WOGOLE WTEDY PYTAĆ? A moze spytac o to swojego ginekologa (dodam ze pracuje w szpitalu do ktorego chce sie wybrac) Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i sie troche krepuje ;( a chcialabym sie dokladnie dowiedziec...

Na temat porodu, organizacji i procedurach szpitalnych związanych z porodem najlepiej porozmawiać z ginekologiem który prowadzi ciążę. Zwiedzanie szpitala zwykle jest trudne, chyba że ma Pani swoją położną która ma opiekować się Panią w czasie porodu. Można też wejść do Izby Przyjęć i uzyskać podstawowe informacje dotyczące szpitala.