Wybór wkładki antykoncepcyjnej

Witam bardzo serdecznie.  Interesuje mnie wkładka domaciczna typu TT 380 active mini i wkładka typu Goldlily mini. Która z nich  jest lepsza, prosze o szybką pomoc. Dziękuję pięknie za szybką odpowiedz.

ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Producent wkładki Goldlily podaje na swojej stronie internetowej, że jego produkt różni się od innych zawartością połączenia złota i miedzi, co ma zapobiegać rozkruszaniu.

Poza tym obie wkładki mają taki sam mechanizm działania antykoncepcyjnego i najprawdopodobniej taką samą (wysoką) skuteczność w zapobieganiu ciąży. Oba produkty stanowią bardzo skuteczny i nowoczesny środek antykoncepcyjny. Różnice między nimi nie są zbyt duże.

Dobór odpowiedniej wielkości jest bardzo ważny przy stosowaniu wkładki wewnątrzmacicznej - musi być ona dopasowana do Pani organizmu. TT380 dostępne jest w dwóch rozmiarach, a Goldlily w trzech. Proszę przedyskutować tę sprawę ze swoim ginekologiem, który zaleci odpowiedni dla pani rozmiar.

Przy wyborze wkładki warto też wziąć pod uwagę cenę. 

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty