Cena wkładki

Witam, mam 18 lat. Mój lekarz zaproponował mi zamiast tabletek antykoncepcyjnych wkładkę domaciczną, specjalną dla nieródek-mini. Zdecydowałam się na tę metodę, ponieważ nie będzie to ingerowało w moją gospodarkę hormonalną, a także będę zabezpieczona na 5 lat. Miałam do wyboru: srebrną, złotą i platynową. Zdecydowałam się na złotą. Zekarz powiedział, iż wkładka taka to koszt 580 zł. Chciałam spytać, czy nie jest to zbyt wygórowana cena. Dodam, iż nie obejmuje ona założenia.
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Niestety, nie pomogę Pani w sprawie cen środków antykoncepcyjnych. Proponuję zdobycie tej informacji w aptece - proszę spytać farmaceuty, jakie są ceny rynkowe poszczególnych rodzajów wkładek. Może też Pani poszukać danych na ten temat w internecie.

Pozdrawiam!