Wybrzuszenie okolicy obojczyka a możliwe dolegliwości

Witam mam 22 lata pozniżej obojczyka gdzies tak 3-4 cm nie na piersi tylko wyżej mam taką wybuloną kość jest to twarde nieprzesuwalne czy to moze byc węzeł chłonny ?? po drugiej stronie mam to samo tylko troche mniejsze byłam tydzien temu u chirurga badał mi wezły chłonne obojczykowe to powiedział ze nie są powiekszone wyniki mam dobre OB morfologie z rozmazem tsh crp co to moze byc ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.