Wybudzanie ze strachem u trzymiesięcznego dziecka

Moj 3 kiesieczny synek Adaś nie przesypia calej nocy. Dzis w nocy np. Zasnal o 21 obudzil sie chwile po 12 i nie zasnal do 2 a od 2 spal do 6. Niby zasypia ale przysnie i budzi sie przestraszony. Pomocy bo juz nie mam pojecia co to moze byc . Dodam ze karmie piersia i jestem mloda mama .

Nie widzę powodów do niepokoju, proponuję przytulac maluszka i przystawiać do piersi gdy się budzi w nocy