Wybudzenie po operacji zastawki serca

Moj tata po operacji zastawki serca mial problemy z wybudzeniem,drgawki.Wprowadzono go w stan sedacji,mial obrzek mozgu. Obrzek ustepuje ale tata nie wybudza sie ani nie reaguje na bol.Dawki lekow powodujacych sedacje zostaly zmniejszone. tomograf niczego nie wykazal. czy sa szanse na wybudzenie?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Stan w którym znajduje się Pani/Pana tata jest zbyt złożony by móc, na podstawie wyłącznie zamieszczonych informacji, oszacować szanse poprawy stanu zdrowia i określić rokowanie.
W tej sytuacji najlepiej porozmawiać z zespołem, pod którego opieką znajduje się pacjent.
Lekarze Ci mają wgląd w aktualne badania laboratoryjne i badania dodatkowe, stan pacjenta poddają badaniu klinicznemu i mają wiedzę co do metody operacji i jej przebiegu. Są więc najbardziej kompetentnymi osobami, do których należy skierować w/w pytanie.