Wychodzenie z domu po porażeniu nerwu twarzowego

Dzien dobry, 17 dni temu dostałem porażenia nerwu twarzowego. Od tego czasu wróciłem do normy w ok 70%. Czytałem żeby unikać wiatru. Od tych 17 dni w ogólne nie wychodziłem na dwór (z wyjątkiem wizyty u lekarza). Mogę powoli zacząć wychodzić na powietrze, typu do sklep, ze znajomymi?

Decyzja oczywiście należy do Pana i lekarza prowadzącego, nie mniej jednak radziłabym unikać przeciągów i tak jak Pan napisał powiewów wiatrów, np po kąpieli, itp.