Wyciek spermy pomiędzy pośladki w ostatni dzień miesiączki

Witam, Nie jestem osobą zbyt doświadczoną stąd moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeżeli podczas stosunku wytrysk nastąpił na zewnątrz, lecz część wyleciała poza prezerwatywę dostając się między pośladki. Po jakiś 2-3min wszystko zostało umyte wodą z mydłem.Dodam, że było to w dniu ostatnim miesiączki, po stosunku znów pojawiła się krew - domyślam się, że to podrażnienie, ponieważ dopiero co skończył się okres. Okres jest średnio co 28 dni i trwa 5-7dni. Pozdrawiam!

Lek. Magdalena Pikul

Witam! Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe ( w 100% nie można jej wykluczyć ponieważ prezerwatywa nie jest pewnym środkiem antykoncepcyjnym). Pozdrawiam