Wyciek z piersi a stosowanie leku Citalopram

Witam. Mam 39 lat i od 5 lat biorę citalopram 20 mg od 1,5 roku pol tabletki co drugi dzień.Od jakiegoś tygodnia zauwazylam wyciek wydzieliny z obu piersi (kolor mleko plus żółty) przy naciśnięciu.Przyznał ze ok 8 lat temu miałam podobnie ,nie mogłam wtedy zajc w ciąże z powodu jak się okazało po badaniu braku owulacji.Co ro może znaczyć czy to może być z tego powodu czy ze stresu....

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.