Wyciek z piersi a stres przed ciążą

2.09 miałam ryzykowną sytuacje, przestraszyłam się że mogę być w ciąży.około 8,09 zauważyłam biały wyciek z piersi. testy wykonałam 14,15,i 16 września negatywne potem 20,09 dostałam okres taki jak zwykle. ok.1,10 wykonałam dwa testy też negatywne.Teraz czekam na okres powinien być jutro ale nie mogę pokonać strachu przed ciążą.Czy ten wyciek mógł być spowodowany ogromnym stresem

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie piersi aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Ciąża jest raczej mało pprawdopodobna.