Wyciek z piersi i krwawienie po łyżeczkowaniu u 60-latki

Bardzo proszę o radę ginekologa. Badanie usg piersi nie wykazało niczego złego, a mama (lat 60) ma wyciek z piersi o barwie brązowej, dodatkowo miesiąc temu miała łyżeczkowanie z powodu krwawienia. Wynik: polip gruczołowy endometrium w jamie macicy. Od dwóch dni znowu plami i krwawi. Czy jest możliwość zastosowania leczenia (leków) -pilnie proszę o radę. Co w takiej sytuacji począć, mamy lekarz jest na urlopie do 6.10

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie wymagają oceny specjalisty ginekologa. Jeśli plamienie się nasili, Pani mama nie powinna czekać na powrót swojego lekarza.