Wyciek z piersi po łyżeczkowaniu jamy macicy

witam jestem 6miesięcy po łyżeczkowaniu i w czasie ciąży jak i po łyżeczkowaniu mam cały czas wyciek z piersi ale jak sama przyciskam, prolaktyne mam w normie wiec dla czego tak sie dzieje
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
zalecam skontaktowanie się z ginekologiem. Wyciek po tak długim czasie od zakończenia ciąży nie jest prawidłowy, w niewielkim odsetkiem przypadków może nie mieć zupełnie związku z ciążą.