Wyciek z sutka a miesiączka

Witam,boli mnie podbrzusze poltora roku temu mialam cesarke i od tamtej pory mnie boli czasem ale od kilku dni sie to nasililo mam mdlosci i tez czasami mam uczucie jakby cos wyciekalo mi z sutka, z mezem staramy sie o drugie dziecko ale ostatnio normalnie mialam okres nawet zrobilam test i wyszedl negatywnie nie wiem co sie dzieje prosze o jakas porade?? wiem ze powinnam isc do lekarza i napewno to zrobie. Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. zarówno należy wykonać badanie piersi jaki ginekologiczne. Po za tym sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych, także beta-hcg.