Wycieranie różnych części ciała jednym ręcznikiem

Mam pytanie. Czy można wycierać po kąpieli tym samym ręcznikiem penisa i głowę, czy należy użyć osobnego ręcznika do wytarcia głowy i wycierać penisa innym, bo słyszałem że nie można tym samym . gdyż po skórkę mogą się dostać włoski i to może być jakaś infkcja

Włoski po skórką penisa, to raczej nie problem... Napletek powinien być odsuwany w trakcie mycia...
Pozdrawiam. JW. Poznań.