Wycięty nowotwór neuroendokrynny prawego płuca

Mam29 lat. Prawie 5 lat temu wycięty nowotwór neuroendokrynny prawego płuca. Pod stałą kontrolą onk. Dostałam zgodę na ciążę. W sierpniu badania tsh 4,016 (norma w lab do 5.5). Powtórzone po 2 mies. 2,242. Nie leczyłam się. Od ok 3 miesięcy bardzo wypadają mi włosy. Wyniki krwi w normie. Często łapię inf.dróg rodnych, natomiast ostatnio 1wszy raz dróg moczowych i to kilkakrotnie w krótkim czasie. Gdzie się udać?

Lekarz rodzinny i ginekolog wystarczą w tej opiece. Z Pani strony konieczność zachowania w najwyższym stopniu higieny zarówno u siebie jak i partnera.