Wycinek przełyku i nadżerka

rodzaj i opis pobranego materiału ;wycinek przelyku-nadżerka rozpoznanie i dane kliniczne;podejrzenie przełyku Barretta wynik 1 rozpoznanie makroskopowe;wycinek tkankowy o wymiarze 0.4cm 2 rozpoznanie mikroskopowe;fragment błony śluzowej żołądka z średnio nasilonym przewlekłym odczynem zapalnym bezprzemiany jelitowej co to znaczy

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik oznacza infekcje, która nie leczona może prowadzić do przełyku Barretta, Proszę koniecznie udać się do gastroenterologa lub lekarza zlecającego badanie.