Wycinek z otrzewnej ściennej Metastases carcinomatosa

roszę o przetłumaczenie wyników. 1.Wycinek z otrzewnej ściennej Metastases carcinomatosa. 2.Przydatki prawe z guzem. Jajowód metastases carcinomatosae. Jajnik- foci carcinomatosi. We wszystkich zmianach nowotworowych =adenocarcioma papillare etclarocellulare. Proszę o szczerą odpowiedzieć jak złe są rokowania i czy można na tym etapie znacząco przedłużyć życie.

Witam , wszystkie opisy wskazują na obecność zaawansowanej-rozsianej choroby nowotworowej! Rokowanie jest poważne! szczegóły proszę omówić z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski