Wyczuwalne guzki w obu piersiach i brak zmian na USG i w mammografii

witam serdecznie, wyczuwam guzki w obu piersiach mam lat 36 mammografia nic nie wykazała usg też a one nadal tam są byłam dzisiaj ponownie na usg i nic co to może być pozdrawiam Marta

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza onkologa. Po bezpośrednim badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.