Wyczuwalne węzły chłonne a postura

witam mam 24 lata jestem szczupła przy wzroscie 164 48 kg.i na ciele mam wyczuwalne wezły chłonne pod pacha i przy obojczyku sa małe wezełki miekkie i przesuwalne spręzyste wiem ze podobno nie powinno ich sie wyczuc a jeden lekarz stwierdził ze u szczupłej osoby to normalne i mozna je wyczuc czy faktycznie tak jest?czy to ze je wyczuwam wokół obojczyka jednego to faktycznie normalne w drugim nie wyczuwam.Ponoc u szczupłych tak jest

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że przy wyczuwalnych węzłach konieczna jest diagnostyka.