Czy to normalne, że węzły chłonne pod jedną pachą są bardziej wyczuwalne niż pod drugą?

witam czy to normalne ze wezły chłonne pod jedna pacha sa bardziej wyczuwalne niz w drugiej?nic nie boli nie powieksza sie sa miekkie takie gulki czy to normalne ze pod jedna pacha sa bardziej wyczuwalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Węzły chłonne moga być nierówne tj większe z jednej strony, ale sugeruje sprawdzic co powoduje to powiększenie węzłów... Często dochodzi do powiększenia weżłów w czasie infekcji, ale jesli u Pani cały czas są powiększone sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego oraz badanie piersi najlepiej u ginekologa.