Wyczuwalny guz na szyi i bóle przy ruchu głowy

Witam , czuje guz na szyi i przy ruchu szyi czuje ból, ob mi dobrze wyszło , poszłam do lekarza rodzinnego i lekarka zbadała szyje , i powiedziała że to powiększony mięsień , ja jednak się niepokoje co to może być , co wtej sytuacji powinnam zrobić ? czy udać sie do innego lekarza.?`

Witam serdecznie
Jak najbardziej polecam konsultacje jeszcze z jednym lekarzem aby upewnic sie czy poprzedni miał rację. Mięsień może być napięty (skrucony) dlatego wyczuwalny jest guz i w trakcie ruchu ból.