Wyczuwalny guzek na klatce piersiowej i kłujący ból

Od kilku lat choruje na Astme oskrzelową, od miesiąca na klace piersiowej pod lewą piersią (około 2 żebra pod mostkiem w każdym bądź razie nie na piersi) mam wyczuwalnego pod skórą guzka bezbolesnego, ale po pewnym czasie od dotknięcia go zaczyna on boleć. Czasami odczuwam kłujący ból w klatce. Około 2 miesięce temu miałam robione kontrolne RTG po zapaleniu ale wyszło bez zmian. Co to może być ?

Konieczna jest wizyta u lekarza, który zbada zmianę i zaleci dalsze postępowanie, które może obejmować obserwację zmiany, jej ewentualnego wzrostu lub zaniku, lub biopsję w celu oceny histopatologicznej.