Bolesny guzek na klatce piersiowej i ból pod pachą

zaczęło się od bolącego na klatce piersiowej guzka, zlokalizowany na dwa palce poniżej w lewo od sutka prawego, później zaczęły się pojawiać w okolicy drobniejsze guzki, jednocześnie towarzyszy im ból pod prawą pachą, gdzie wyczuwalna jest jakby siatka przewodów - czasami powiększonych, które prowadzą do piersi, na tej siatce przewodów wyczuwalne są liczne małe guzki-grudki, jak wspomniałem ten obszar pod pachą boli, lekarz niestety nie wyczuwał zmian, diagnozy brak, obserwacja

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna Pańskich dolegliwości i jedyne co mogę doradzić to kontakt z innym learzem - dermatologiem lub onkologiem.