Rozpierające bóle w klatce piersiowej

Witam.Od dłuższego czasu mam dziwne objawy.Zaczęło się w czerwcu, bóle w klatce, rozpierające, nie mogłam oddychać, normalnie funkcjonować.Byłam u kardiologa, ekg miałam chyba z 5 razy robione, echo serca też, wszystkie badania jak najbardziej prawidłowe Diagnoza-zespół Tietzego. Przeleczyłam, było lepiej.Teraz mam bóle w klatce, kłujące bóle pod lewą piersią i pachą, palenie w klatce, uczucie gorąca i zimna na zmianę... To okropne, mam wrażenie że umieram!Czy to już nerwica??Pomocy..

Witam Panią serdecznie,
może jeszcze to zapelenie stawów mostkowo - żebrowych nie jest do końca wyleczone to
mogą wystąpić podobne objawy. Jeżeli jest wyleczone to oczywiście pierwszą chorobą, która przychodz na myśl jest nerwica lękowa lub wegetatywna. Radziłbym skonsultować
to u psychoterapeuty.
Pozdrawiam