Wyczuwalny guzek w kolanach

witam mam pytanie mam w kolanie guzka ktory po zgieciu nogi jest wyczuwalny i porusza sie . po wyprostowaniu nogi jest niewyczuwalny. mam go jakies 3 lata co to moze byc ?

Proszę pójść do chirurga , on , po zbadaniu Pani powie co podejrzewa i co proponuje , ja na odległość 400 km nie jestem w stanie postawić rozpoznanie i zaproponować leczenie , zż