Wydalanie śluzu czopowego w 33. tygodniu ciąży

Jestem w 33 tc i jest to moja 3 ciaza. Czy jest mozliwosc zeby juz mi sie wydalal czop śluzowy? Dodam ze mlodszy syn ma 20 miesiecy i dostarcza mi bardzo duzo ruchu. Z mlodszym dzieckiem czop zaczal sie wydalac w ostatnim tygodniu ciqzy. Dodam ze ta wydzielina byla gesta i koloru przezroczysto- żółtego. Moze to pomylilam z tym tzw czopem śluzowym. Czy powinnam sie udac w najblizszym czasie do swojego lekarza bo termin wizyty mam wyznaczony na za 3 tygodnie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się wcześniej do lekarza ginekologa lub jesli coś Pania zaniepokoi proszę koniecznie udać się do szpitala z oddziałem ginekologicznym,.