Wydłużona aorta sklerotyczna z załamaniem
Co oznacza wynik rtg wydłuzona aorta sklerotyczna z załamaniem..

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik wskazuje na wydłużenie aorty z obecnością zmian miażdżycowych.