Wydłużona tętnica w wyniku badania obrazowego

Wydłużona tętnica podstawna która głeboko wcina sie w lewy kąt mostkowo-móżdzkowy z możliwym konfliktem z kompleksem nerwów VII i VIII po tej stronie. Czy to grozne i co dalej ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, badanie wykazało nieprawidłowy przebieg tętnicy. Konieczna jest konsultacja neurologiczna, zapewne konieczna będzie stała opieka neurologa w postaci okresowych wizyt. Pozdrawiam