Wydzielina uniemożliwiająca oddychanie przy operacji bypassów

Witam, moje pytanie dotyczy operacji 4 by passów jestem 10 dni po operacji od 3 dni jestem juz w domu natomiast mam trudnosci z oddychaniem i szybko się męcze, PONIEWAZ WYDZIELINA KTÓRA PRODUKUJE NIE POZWALA MI ODDYCHAC Noga po wyjeciu żył jeste bardzo opuchnieta ale nie boli . czy taki stan jeste normalny ? i ile bedze odczówał taki dyskomfort?Czy ta wydzielina to normalna sytuacja po operacji?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu klinicznego w badaniu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pewien dyskomfort jest normalny po zabiegu by-passów, jednak zbyt nasilone problemy nie są normą. Na ile niepokojące są Pańskie dolegliwości mógłbym ocenić dopiero po badaniu, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, który takie badanie przeprowadzi.